The Journaling of Covington 226

dalsgaardkamp96's blog

header photo

5 tipů pro cvičení tricepsůMáte někdy pocit, že nevíte, kde a jak začít při zvedání závaží? Může být zastrašující snažit se zjistit, na které svalové skupiny se zaměřit a která cvičení vám mohou pomoci svalovou skupinu zvětšit. K dispozici je mnoho zdrojů vám pomůže vytvořit jednoduchý cvičební program. Začněme pracovat na našem tricepsu.

Triceps se nachází v horní části paže, na zadní straně. Neplést s bicepsem, který se nachází v přední části horní části paže. paže. Triceps může je velmi obtížné pracovat, protože vyžadují speciální cviky, jako jsou kliky (nebo tlak na lavičce) nebo tlakový stroj. Než se pustíte do zvedání, dodržujte těchto 5 tipů, abyste si zajistili úspěch s tricepsem.

Správně se zahřejte
Aby bylo vaše tělo a svaly chráněny před zraněním, je nutné se zahřát. Zahřátí zvýší vaši frekvenci dýchání, srdeční frekvenci, reakci na uvolnění energie, průtok krve a krevní tlak. Bez zahřátím, vaše tělo nemusí být připraveno na cvičení a mohlo by způsobit zranění nebo únavu. Dobrá rozcvička pro a trojhlavý sval pažní zahrnuje kruhy paží a švihy paží, protahování ramen nad hlavou a další cvičení.

Správný formulář
Používání správné formy při zvedání nebo cvičení jakékoli svalové skupiny je nezbytné, abyste se vyhnuli zranění. Pokud nejste sami, srovnejte své tělo a procvičte si pevné držení těla. Abyste si zkontrolovali postavte se při cvičení před zrcadlem.

Klíčem ke každé triceps cviky je udržet lokty v klidu. Představte si loketní klouby jako klouby, které se mohou ohýbat pouze jedním směrem nebo v přímé linii. Abyste dosáhli co nejlepšího tréninku tricepsů, měli byste mít ramena zavřená a lokty a zápěstí rovně.

Budujte svaly pomocí těchto sad
Opakování je, jak často cvičení provádíte. Sada je počet opakování, která uděláte najednou. Pyramidový posilovací trénink je účinný způsob, jak triceps posílit. Jedná se o postupný přístup, který využívá opakování a série. Pyramidové tréninky jsou místa, kde začínáte s mnoha opakováními s nižší váhou a postupně zvyšujete svou váhu přidáváním dalších opakování. To způsobuje metabolický stres pro svalové tkáně, což vede k růstu.

Přepnout cvičení
Existuje mnoho různých cviků na triceps. Je tedy důležité, abyste změnili své tréninky. Můžete změnit svou váhu, délku cvičení a dokonce i typ tricepsových cviků, které děláte. Změna věcí vás udrží zajímáte se a budujete svaly. Je nemožné pokaždé očekávat drastické změny od stejné rutiny.

Sledujte svůj pokrok
Vedejte si deník o svém tréninku a zaznamenejte si všechny podrobnosti. Budete moci zaznamenat, co se povedlo a čeho bylo dosaženo, stejně jako to, co selhalo. Veďte si deník nebo sledujte svůj pokrok v sekci poznámek na vašem smartphonu. Můžete si zapsat, kolikrát zvedáte závaží, fotografujete nebo používáte metr ke sledování změn ve svém těle .

Go Back

Comment